CamToPlan 2.6 (ios)

CamToPlan

2.6
CamToPlan
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Profesyonellere yönelik artırılmış gerçeklik ölçüm uygulaması

CamToPlan, Apple iPhone ve iPad’lerle yüklü gelen artırılmış gerçeklik ölçüm uygulamasından çok daha gelişmiş olmasıyla dikkat çekiyor. Profesyoneller, mimarlar, dekoratörlerin de kullanabileceği kalitede olan AR ölçüm uygulaması, dikey ve yatay modda çalışıyor. Süpürgelikler, duvarlar, halı, mobilya boyutları ve daha fazlasını ölçmek için tek ihtiyacınız olan telefonunuz veya tabletiniz.

Apple Measure (Ölçüm) uygulaması dışında artırılmış gerçeklik teknolojisini kullanarak mobil cihazı mezuraya dönüştüren fazla sayıda uygulama mevcut. CamToPlan, adından da tahmin edeceğiniz üzere basit obje uzunluğu ölçümünden fazlasını yapıyor. Alanı anında metre kare cinsinden hesaplayıp ölçülen tüm değerlerle odanın planını çizen çok daha yetenekli bir ölçüm uygulamasından bahsediyorum. İster dikey ister yatay pozisyonda eğilip bükülmeden, odanın şeklini bozmadan ölçümü yapıp planı e-posta, mesaj olarak veya sosyal ağ üzerinden paylaşabiliyorsunuz.

iOS için gelişmiş artırılmış gerçeklik ölçüm uygulaması CamToPlan, ücretsiz kullanılabiliyor ancak tüm ölçümlerinize erişmek, dikey ve uzman ölçümü, düzenleme ve dışa aktarma özelliklerini ücretsiz sürümde kullanamıyorsunuz.

YORUMLAR