Candy Crush Soda Saga 1.30.30 (ios)

Candy Crush Soda Saga

Candy Crush Soda Saga
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    5,078

  • Üretici

    King.com

Candy Crush Soda Saga, eşleştirme oyunlarının öncüsü sayılabilecek Candy Crush'ın devam niteliği taşıyan bir versiyonu.

Candy Crush Soda Saga dünya üzerinde milyonlarca hayranı olan Candy Crush oyununun devamı niteliğini taşıyan bir yapım. Candy Crush hayranlarına herhangi bir lafım yok fakat bu oyunun artık kabak tadı verdiğini düşünmekteyim. Üç aynı şekeri birleştirip patlattığımız bir oyunun üzerine ne gibi bir yenilik koyulabilir ki? Eminim ki üreticiler bu konuda epey kafa yormuşlar ve „neden soda olmasın?“ cevabını vermişler.

Şimdi tüm önyargılarımdan sıyrılıp oyunu incelemeye geçeyim. Candy Crush Soda Saga’da toplamda 140 farklı bölüm bulunuyor ve bu bölümler daha önceki serilerden alıştığımız gibi kolaydan zor doğru gitmekte. Oyundaki temel amacımız aynı bırakılmış. Aynı üç veya daha fazla şekeri yan yana getirerek yok olmalarını sağlıyoruz.

Elbette oyuna yeni oyun modları eklenmiş ki zaten asıl beklediğimiz nokta da burası. Soda şişelerini ve şekerleri eşleştirip jelibon ayıları kurtarmaya çalışıyoruz. Grafikleri de elden geçirilen oyunda yapımcıların deyimiyle „ağız sulandıran grafikler“ yer alıyor.

Banka kuyruklarınızda oynayabileceğiniz zaman öldürmelik bir oyun arıyorsanız Candy Crush Soda Saga tam size göre. Eğer kaliteli oyunlara değer veriyorsanız ve aradığınız şey hikaye derinliği ise başka bir alternatife göz atmanız yerinde olacaktır.

YORUMLAR