Caps'Em All

Caps'Em All
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Caps'Em All sayesinde kola şişelerinin üzerine kapaklarını takabilir ve hiç kaçırmadan yüksek skor yapmaya çalışabilirsiniz.

Son zamanlarda Flappy Bird ve benzeri oyunların ne kadar popüler oldukları aşikar. Her ne kadar oyunun üreticisi tüm mağazalardan oyunu kaldırmış olsa da, bir anda klon Flappy Bird oyunları ortalığı kapladılar ve kullanıcılar da bunların arasından en iyileri seçmek için çaba göstermeye başladılar.

Her ne kadar diğer Flappy Bird benzeri oyunların hepsi aynı konseptte olsa da, Caps'Em All gibi biraz daha konsepti geliştirmiş oyunlar da ortaya çıkabiliyor. iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bu oyun, ekrandan geçen kola şişelerinin üzerine hiç şaşırmadan kapakları takabilmeniz üzerine hazırlanmış ve diğer Flappy Bird benzeri oyunlardan biraz daha zevkli diyebilirim.

Zira şişelerin geçiş hızları ve oyunun genel yapısı çok iyi bir şekilde düzenlenmiş ve zorluk ayarı, fizik motoru gibi konularda hiç bir sıkıntısı yok. Grafikler retro tarzını korumaya devam ediyor ve şişelere kapak takılırken ses efektleri de unutulmamış.

Eğer varolan birbirinin kopyası olan benzer oyunlardan sıkıldıysanız, Flappy Bird konseptinde daha yaratıcı olan bu oyuna bir göz atmanızı öneriyorum.

YORUMLAR