Captain Rocket 1.0.2 (ios)

Captain Rocket

Captain Rocket
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Captain Rocket, beceri ve refleks tabanlı oyunlar oynamaktan keyif alanlara hitap ediyor.

Captain Rocket, iPhone ve iPad'lerde oynanmak üzere geliştirilmiş, beceri odaklı oyunlar oynamaktan keyif alan oyunseverlerin denemek isteyeceği türden bir oyun. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda ezeli rakiplerinden önemli dokümanları çalan ve hızla kaçmaya başlayan bir karakteri kontrol ediyoruz.

Dokümanları çalmış olmanın verdiği rahatlıkla yola çıkan karakterimizi kaçış esnasında birçok tehlike bekliyor. Jetpack'iyle uçan bu karakterin karşısına çok sayıda roket çıkıyor ve bu roketler onu düşürmeye çalışıyorlar. Bizim görevimiz ise karakterin bu roketlere çarpmasını engellemek ve mümkün olduğunca ileri gitmek.

Ketchapp imzası taşıyan bu oyun firmanın diğer oyunları gibi son derece basit bir yapıya sahip. Grafik tasarımları her ne kadar gösterişten uzak olsa da kesinlikle kalitesiz bir his vermiyor. Zaten oyunun genel konsepti birçok beceri oyununda da deneyimlediğimiz gibi basitlik üzerine kurulu.

Captain Rocket'te karakteri ekrana yapacağımız basit dokunuşlar ile yönlendiriyoruz. Bu noktada son derece hızlı ve keskin hamleler yapmamız gerekiyor. Aynı anda birden fazla roket geldiği için en ufak bir hata görevi başarısızlıkla sonuçlandırmamıza sebep olabilir.

YORUMLAR