Captain Sabertooth and the Treasure of Lama Rama 1.0 (ios)

Captain Sabertooth and the Treasure of Lama Rama

1.0
Captain Sabertooth and the Treasure of Lama Rama
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Captain Sabertooth and the Treasure of Lama Rama yüksek kaliteli bir mobil rol yapma oyunudur

Captain Sabertooth and the Treasure of Lama Rama eğer mobil cihazınız üzerinde yüksek kaliteli bir korsan oyunu oynamak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir oyun olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir rol yapma oyunu olan bize bilgisayar veya oyun konsolu oyunlarını aratmayan bir oyun tecrübesi sunuyor. Oyunda Yedi Denizler'e korku salan meşhur korsan kaptanı Captain Sabertooth'un mürettebatında yer alan bir kahramanı yönetiyoruz. Oyun boyunca farklı hazineler peşinde koşuyoruz ve bu hazineler arasında en değerlisi olan Kralın İncisi'ni ele geçirmek için mücadele ediyoruz.

Captain Sabertooth and the Treasure of Lama Rama'da hedefimizi gerçekleştirebilmek için gemimize atlayıp açık denizde yol almamız gerekiyor. Bu yolculuklarımızda diğer gemilerle savaşırken farklı adaları keşfedebiliyoruz. Oyunda keşfettiğimiz adalara ayak basarak kahramanımızla bu adalarda görevleri yapmakla uğraşabilmekteyiz. Bu bölümlerde kahramanımızı 3. şahıs bakış açısından kontrol ediyoruz. Oyun boyunca karşımıza deniz savaşlarının haricinde kılıç savaşları, zorlu bulmacalar ve çeşitli mini oyunlar da çıkıyor.

Captain Sabertooth and the Treasure of Lama Rama'nın grafikleri mobil cihazlar üzerinde görebileceğiniz en başarılı grafikler arasında. Görsel bir şölen sunan oyun bu görsel başarıyı zengin bir içerikle birleştirmeyi başarmakta.

ARTILAR

Deniz savaşları

Zengin içerik

Güzel grafikler

EKSİLER

YORUMLAR