Checklist One 2.0 (ios)

Checklist One

2.0
Checklist One
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Günlük işlerinizi kolaylıkla yönetebileceğiniz bu ücretsiz uygulama sunduğu kişiselleştirme seçenekleriyle dikkat çekiyor.

Checklist One son derece pratik kullanım özellikleriyle dikkat çeken işlevsel bir yapılacaklar listesi uygulamasıdır. Tamamen ücretsiz olarak iPhone ve iPad cihazlarınıza indirebileceğiniz bu uygulama sayesinde günlük yapılması gereken işlerinizi kolay bir şekilde organize edebilirsiniz.

Gerek iş gerekse sosyal hayatınızda yapmanız gereken birçok iş varsa ve bunları takip etmekte zaman zaman zorluk yaşıyorsanız, Checklist One'ı kullanmanız yerinde olacaktır. Uygulamada çok sayıda kişiselleştirme seçenekleri yer almakta. Eklediğiniz notlara renkler atayabilir ve onları farklı kılabilirsiniz. Böylece özel öneme sahip notlarınız diğerlerinden daha kolay ayırt edilebilir. Checklist One'da farklı görevlere bildirim de ekleme şansına sahipsiniz. Böylece yapmanız gerekenleri tam zamanında yapacaksınız ve hiç bir detayı kaçırmayacaksınız.

Checklist One, iCloud desteğine de sahip. Eklenen notlar iCloud hesabınızda depolanabilir ve gerektiğinde buradan ulaşılabilir. Siz de günlük işlerinizin takibini daha kolay bir şekilde yapabileceğiniz ücretsiz bir uygulama arıyorsanız Checklist One'ı değerlendirmelisiniz.

YORUMLAR