Checkmark 2 2.0.3 (ios)

Checkmark 2

Checkmark 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kapsamlı ve hayatı kolaylaştıran özellikleri tek bir uygulamada toplayan Checkmark 2 ile günlük işlerinizi kolayca düzenleyebilirsiniz.

Checkmark 2, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz kapsamlı bir yapılacaklar listesi uygulamasıdır. Gerçekten uygulama marketlerde bu kategoride binlerce farklı uygulama mevcut. Bu durumu göz önüne alırsak Checkmark 2'nin işi biraz zor zira yüksek bir fiyat etiketine sahip.

Fakat, diğer uygulamaların pek azında görmeye alıştığımız türden özellikere sahip olmasıyla beğeni toplamasını biliyor. Checkmark 2'de gerek okul gerek iş gerekse özel hayatınızda işlerinizi kolaylaştıracak faydalı işlevler mevcut. Uygulamanın en ilgi çeken yanlarından birisi de konum bazlı hatırlatmalarda bulunması. Örneğin marketin yakınından geçerken almanız gereken şeyler olduğunu hatırlatıyor. Bu örneği çeşitli durumlara uyarlayabilirsiniz.

Bildirim seslerini dilediğiniz gibi ayarlayabilir ve uygulamayı dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Uygulamanın öne çıkan özelliklerinden bir diğeri de son derece temiz ve düzenli bir arayüze sahip olması. Birçok fonksyionu bünyesinde barındırmasına rağmen bunları son derece düzenli olarak sunması gerçekten dikkat çekici.

Günlük işlerinizde güvenebileceğiniz bir asistana ihtiyaç duyuyorsanız Checkmark 2 iyi bir seçim olabilir. Belirttiğim gibi uygulamanın tek negatif yönü bu tarz bir uygulamaya göre biraz fazla kalan fiyat etiketi.

YORUMLAR