Chief Almighty: First Thunder BC 0.2.120 (ios)

Chief Almighty: First Thunder BC

Chief Almighty: First Thunder BC
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Taş devrine gideceğiz.

Mobil strateji oyunları arasında yer alan Chief Almighty: First Thunder ile eğlenceli ve aksiyon dolu anlar geçirebileceğiz. Sürükleyici yapısı ile mobil platformda ücretsiz olarak yayınlanan yapım iki farklı platformda oynanıyor.

1 milyondan fazla oyuncu tarafından ilgiyle ve keyifle oynanan mobil strateji oyununda gerçek zamanlı olarak avlanarak hayatta kalmaya çalışacağız. Renkli içerikleri ve sempatik karakter modellemeleri ile karşımıza çıkan yapımda, karakterimizi özelleştirebilecek ve onu geliştirerek daha etkili bir hale getirebileceğiz. Yotto Games imzası ile geliştirilen ve yayınlanan yapımda oyuncular taş devri dönemine gidecek ve ilkel silahlar ile hayatta kalma mücadelesi verecekler. Unity 3D oyun motoru ile geliştirilen mobil strateji oyunu mükemmel grafikleri ve bast oynanış mekanikleri ile oyuncularının yüzünü güldürüyor. Rekabet dolu bir atmosfere sahip olan yapım tamamen ücretsizdir.

Dünyanın dört bir yanından oyuncuların rekabet edeceği yapımda karakterimize yeni ekipmanlar ve silahlar alabilecek onu daha güçlü bir yapıya kavuşturabileceğiz.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR