Chop Chop Slicer

Chop Chop Slicer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chop Chop Slicer ücretsiz bir meyve kesme oyunudur

Chop Chop Slicer oldukça popüler olan meyve kesme oyunu Fruit Ninja'ya benzerliğiyle öne çıkan, iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir kesme oyunudur.

Chop Chop Slicer'da uzay gemisi yabancı ve vahşi bir gezegene düşmüş olan bir kahramanı yönetiyoruz. Bu yabani gezegende her an ne olacağı belirsizdir. Bir süre bekledikten sonra bu gezegenin sahipleri ortaya çıkmışlardır ve akın akın üzerimize saldırmaya başlamışlardır. Bize düşen kendimizi korumak ve üzrimize fırlatılan ne varsa keserek hayatta kalmaktır.

Oldukça eğlenceli bir oyun olan Chop Chop Slicer'da üzerimize fırlatılan öğeleri parmağımızı ekranda kaydırarak kesiyoruz. Fakat bu iş için dikkatli ve hızlı olmalıyız. Reflekslerimizi sınayan Chop Chop Slicer'da herşeyi kesmek yararımıza olmuyor. Bu nedenle pembe ahtapotu takip etmeli ve ahtapotu kesmemeliyiz. 

Chop Chop Slicer oldukça hızlı ve akıcı bir şekilde oynanabilmekte. Oyunun grafikleri oldukça güzel görünüyor ve gerçekçi bir fizik motoru bizi bekliyor. Eğer meyve kesme oyunlarını seviyorsanız Chop Chop Slicer güzel bir ücretsiz seçenek olacaktır.

YORUMLAR