Circle On

Circle On
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Circle On, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Circle On, içerisinde pek çok oyun türünü barındıran harika bir beceri oyunu. iPhone ve iPad cihazlarınızdan rahatlıkla oynayabileceğiniz oyunda, oldukça sade ve göze hoş gelen bir atmosferde engelleri aşarak skor üretmeye çalışıyoruz. Her yaştan insanın hoşuna gidecek farklı türde beceri oyunlarını içinde barındırdığı için, mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum. Şimdi dilerseniz Circle On'u biraz daha ayrıntılı inceleyelim.

Beceri oyunlarının genellikle tek bir ana temaya odaklandığını düşünürsek, Circle On bu konuda ilginç bir yöntem denemiş diyebilirim. İçerisinde değişik türde oyunlar barındırıyor ve birinden sıkıldığınızda diğerine geçebiliyorsunuz. Üstelik hepsinin gerçekten eğlenceli olduğunu da söylemeliyim. 

Orbit moduna bakacak olursak, bir topu kontrol ettiğimiz modda, dönen kürelerin bir tam tur yapmasını beklemeden hamle yaparak diğerine sıçramamız gerekiyor. Bu açıdan oldukça zor olduğunu söylemek mümkün. Amacımız yapabildiğimiz en yüksek skora ulaşmak. Trap modunda ise oyuna başladığımızda üzerine minik toplar düşüyor ve onlardan sakınmamız icap ediyor. Fakat bu sandığınız kadar kolay olmuyor, çünkü çok fazla minik toptan kaçmak gerçekten iyi refleks istiyor. Pillar modu mesela, bildiğimiz tetris gibi ama onun da fazlasıyla zor olduğunu söylemeliyim, kesinlikle üst üste koyduğumuz nesnelerin düşmemesi gerekiyor. 

Diğer modlara biraz ücret ödeyerek ulaşabileceğinizi de hatırlatayım. Circle On gerçekten başarılı bir beceri oyunu olmuş ve ücretsiz indirebiliyorsunuz. Denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR