City Island 3 1.2.4 (ios)

City Island 3

City Island 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

City Island 3, iPhone ve iPad'inizde internetsiz ve Türkçe oynayabileceğiniz kaliteli bir şehir kurma oyunu.

City Island 3, hayalimizdeki şehri kurmamıza izin veren onlarca simülasyon oyunundan biri. İnternet bağlantısına ihtiyaç duymadan oynayabildiğimiz ve hem menülerin hem de diyalogların Türkçe olduğu şehir kurma ve yönetme oyununda iPhone ve iPad’imizde kendi takımadalarımız üzerine metropol inşa etme deneyimi yaşıyoruz.

Olabildiğince detaylı (küçük ekranda yapılar karınca gibi gözüküyor) ve animasyonlarla (havanın değişmesi, şehrin hareketliliği) süslenmiş görselleriyle ilgimizi çeken City Island, şehir kurma oyunlarıyla fazlaca vakit geçirenlerin yakından tanıdığı bir yapım. Dünya genelinde milyonlarca oyuncusu bulunan popüler şehir simülasyon oyununda takımadalar üzerine yerleşimimizi kuruyoruz. İlk etapta bir seçeneğimiz var ancak geliştikçe, ekonomimiz de iyileşiyor ve volkan adası, çöl, turist cenneti adası gibi farklı yerlerin kilidini açarak buralarda hayat kurmaya çalışıyoruz.

Görevleri yerine getirerek ilerlediğimiz şehir kurma oyununda tek amacımız milyonlarca insanın barındığı büyük bir metropol olmak değil; gelişmenin yanında halkımızın mutluluğunu da düşünmemiz gerekiyor. Yeni iş imkanları sağlama, yaşam alanları kurma gibi insanları mutlu edecek her şeye elimizi değdiriyoruz. Yeri gelmişken oyunda hem deniz hem de karada kurabildiğimiz 150’den fazla yapı mevcut. Tabii ki her bir yapı altın ve para demek.

Köyden şehire şehirden metropole uzanan yolda bizleri ekran başına kilitleyen City Island 3, iOS platformunda da ücretsiz olarak karşımıza çıkıyor.

YORUMLAR