City Traffic Light Simulator

City Traffic Light Simulator
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

City Traffic Light Simulator, trafiğin akışını sağlamaya çalıştığınız bir simülasyon oyunu.

City Traffic Light Simulator, trafik ışıklarını başarılı bir şekilde yöneterek kaza oluşumuna engel olduğunuz eğlenceli bir iOS oyunu. iPhone ve iPad’lerde de ücretsiz olan oyunda alt ve üst geçitte trafiğin birbirine girmesini engellemek amacıyla gözünüzü bir anlığına bile olsun ekrandan çekmemeniz gerekiyor.

Söz konusu trafik oluşunca en ufak bir dalgınlığı kaldırmaz. Bu oyunda da trafik akışını sağlamak oldukça zor. Hem alt hem de üst geçitte vızır vızır işleyen trafiği yönetme zorluğunu bizlere tattıran oyunda başarılı olmanın tek bir yolu var o da olabildiğince hızlı düşünmek. Alt ve üst geçitten gelen arabaların birbirini ezmemesi için trafik lambalarını zamanında yakmanız gerekiyor. Kararınızı biraz geç verirseniz veya yanlış verirseniz zincirleme kazaya sebebiyet veriyor; dolayısıyla oyuna veda ediyorsunuz.

Oyunda puan kazanma trafik akışınızı sağlama süresinize göre ayarlanıyor. Trafiğin kazasız belasız ne kadar akmasını sağlarsanız o kadar fazla puan kazanıyorsunuz. Alt ve üst geçidi kontrol eden trafik sinyal lambalarını yakmak içinse tek dokunuşunuz yeterli. Lambalara ne zaman dokunacağınız ise tamamen size bırakılmış ancak arabaların renginden ne zaman müdahale etmeniz gerektiğini anlayabiliyorsunuz. Arabaların rengi bir nevi ipucu diyebiliriz.

YORUMLAR