Cloudship

Cloudship
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    33

  • Üretici

    Cloudship

Cloudship uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızdan tüm görev ve notlarınızı yönetebiliyor, ekip arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Cloudship uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının notlarını saklamak ve yönetebilmek, ayrıca kendilerine yapmaları gereken görevleri hatırlatmak için kullanabilecekleri ücretsiz araçlar arasında yer alıyor ve benzer pek çok uygulamaya göre bayağı basit bir yapıya sahip olduğunu söyleyebilirim. Her ne kadar çok gelişmiş özelliklere sahip olmasa da karmaşık ve onlarca gereksiz özelliği olan uygulamalardan uzak durmak isteyenlerin tercih edebileceklerini düşünüyorum.

Uygulamayı kullanırken not ve görevlerinizi ayrı ayrı projeler içerisine ekleyebiliyor, böylece hepsinin farklı kategoriler altında kolayca bulunabilmelerini sağlayabiliyorsunuz. Cloudship, bu görev ve notların uygulamayı kullanan diğer ekip arkadaşlarınızla paylaşılmalarına izin vermesi sayesinde farklı kişileri farklı projeler altına dahil edebiliyor ve böylece tüm notlarınızı ve işlerinizi herkese göstermek zorunda kalmıyorsunuz.

Her ne kadar basit bir uygulama olsa da, notların ekip üyeleri arasında transferi ve güncellemeler için internet bağlantısına ihtiyaç duyduğunu belirtmek gerek. Uygulamanın diğer masaüstü ve mobil platformlarda da birer uygulaması olması sebebiyle bunların hepsi arasındaki senkronizasyondan faydalanarak tüm cihazlarınızda proje notlarınızı görüntüleyebiliyorsunuz.

Yazılan notlar için temel biçimlendirme seçeneklerinin yer alması, daha düzenli notlar tutulmasına imkan tanıyor. Ayrıca not içeriklerine göre aramalar gerçekleştirmek isterseniz kullanabileceğiniz arama butonları da yine uygulama içerisinde mevcut. Görevlerinize harcadığınız vakti tutabileceğiniz bir kronometresi olması ise hangi işlerin ne kadar sürdüğünün kaydını tutmanıza da yardımcı oluyor.

Basit ancak etkili bir not yahut görev kaydı tutma uygulaması arıyorsanız kesinlikle göz atmadan geçmeyin.

YORUMLAR