Clumsy Scuba Diver

Clumsy Scuba Diver
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    32

  • Üretici

    Toccata Technologies Inc.

Clumsy Scuba Diver deniz altına dalıyoruz

Clumsy Scuba Diver oyunculara arkadaşlarıyla heyecan dolu bir rekabet yaşama imkanı veren eğlenceli bir mobil beceri oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Clumsy Scuba Diver'da su altına dalış yapan ve piksellerden oluşan bir kahramanı yönetiyoruz. Kahramanımız yine birgün kendi halinde dalış yaparken ters bir akıntı onu derinlere doğru sürüklüyor. Bu akıntı karşısında şaşkına dönen dalgıcımız kıyıya dönmeye çalışırken bir anda kendisini aç bir köpekbalığının takip ettiğini fark ediyor. Artık dalgıcımız olabildiğince hızlı bir şekilde karaya dönmelidir. Biz oyuna bu noktada dahil olarak dalgıca yardımcı olmaya ve onu köpekbalığından kurtarmaya çalışıyoruz.

Clumsy Scuba Diver oynanış olarak Flappy Bird benzeri bir yapıya sahip. Oyunda tek yapmamız gereken dalgıcımızın karşısına çıkan boruların arasından geçmesine yardımcı olmak. Bu iş için ekrana dokunuyoruz ve dalgıcımızın su içinde alçalıp yükselmesini sağlıyoruz. Ekrana dokunarak parmağımızı basılı tuttuğumuzda dalgıcımız daha derine dalıyor, bıraktığımızda ise yükseliyor.

Clumsy Scuba Diver retro tarzda sevimli 8 bit grafiklerle donatılmış. Eğer küçük ve basit beceri oyunlarını seviyorsanız Clumsy Scuba Diver hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR