Color Flood HD 1.2 (ios)

Color Flood HD

1.2
Color Flood HD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Color Flood HD, altı renkten oluşan tabloyu tek renge boyamanız gereken bir bulmaca oyunu.

Color Flood HD, iPhone ve iPad’inizde boş vakitlerinizde kafa yormadan oynayabileceğiniz bulmaca oyunları arasında ve adından da tahmin edeceğiniz üzere oldukça renkli arayüze sahip.

iOS cihazınıza tamamen ücretsiz indirip ufak boyutlu olmasıyla anında oynamaya başlayabileceğiniz bu oyunda amacınız altı farklı renkten oluşan 10 x 10 tabloyu tek renk haline getirmek. Tabii ki bunu başarabilmek hiç kolay değil. Kırmızı, pembe, sarı, yeşil, kahverengi ve mavi renkli karelere son derece dikkatli bir şekilde dokunmanız gerekiyor. Aksi halde hareket sınırına yakalanıyor ve çok kısa bir sürede tabloyu yarılamadan hareket sınırını aşmış oluyorsunuz.

Oyunu üç zorluk düzeyinde oynayabiliyorsunuz. Kolayda oynamayı seçerseniz tablo küçülüyor ve çok kısa sürede tüm tabloyu tek renge boyamayı başarabiliyorsunuz. Normali seçtiğinizde tablo biraz daha büyüyor ve hareket limiti artırılıyor. Zoru seçtiğinizde de - ki oyundan zevk almanız için bunda oynamanızı tavsiye ederim - olabildiğince az dokunuşla tek renge ulaşmanız isteniyor.
Renkli bulmaca oyunlarından keyif alıyorsanız vakit öldürmek için birebir olduğunu düşündüğüm Color Flood HD oyununa kesinlikle göz atmalısınız.

YORUMLAR