Complete Anatomy 1.0.2 (ios)

Complete Anatomy

Complete Anatomy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Complete Anatomy mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir anatomi uygulamasıdır

Complete Anatomy ister sağlık sektöründe çalışın, ister tıp bilimine merak duyun insan anatomisi ile ilgili olarak merak ettiklerinizi size gösterecek 3 boyutlu bir anatomi ansiklopedisi olarak tanmlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPad tabletler için özel olarak geliştirilmiş bir anatomi uygulaması olan Complete Anatomy temel olarak insan vücudunun her detayını, insan vücudunu oluşturan parçalar ve sistemleri 3 boyutlu olarak gözlerinizin önüne seriyor ve bu sistem ve parçalar hakkında size bilgi veriyor. Uygulama içerisinde insan vücudunda yer alan 12 sistem 3 boyutlu olarak modellendirilmiş. Complete Anatomy'nin ücretsiz versiyonunda bu sistemlerden iskelet, sinir ve kas sistemine göz atabiliyorsunuz. Diğer sistemleri ise aylık veya yıllık üyelik sistemlerinden birine abone olarak görebiliyorsunuz. Bu üyelik sistemi sis devre dışı bırakmadıkça yenilenmektedir.

Complete Anatomy'in içerisinde yer alan 3 boyutlu kesim ve çizim araçlarıyla modeli istediğiniz gibi kesebilir, 3 boyutlu klipler hazırlayarak eğitim amacıyla kullanabilirsiniz.

YORUMLAR