Convertible: Ultimate Unit Converter 2.3.1 (ios)

Convertible: Ultimate Unit Converter

Convertible: Ultimate Unit Converter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz olarak deneyebileceğiniz bu kapsamlı birim çevirici ile birçok alanda sorunsuz ve hassas dönüşümler gerçekleştirebilirsiniz.

Convertible: Ultimate Unit Converter iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz kapsamlı bir birim çeviricisidir. Özellikle mimarlar, mühendisler, grafikerler ve öğrenciler tarafından beğenilerek kullanılacağını düşündüğüm Convertible: Ultimate Unit Converter pek çok sayıda birime ev sahipliği yapıyor.

Enerji, ağırlık, alan, döviz kurları, güç, tork, basınç, kuvvet, yakıt ekonomisi, sıcaklık, veri, zaman ve hız birimleri arasında sorunsuz dönüşümler yapabilmenize olanak sağlayan bu uygulama, son derece kolay kullanılan bir arayüze sahip olarak geliyor. Fonksiyonların temiz ve düzenli bir şekilde yerleştirildiği arayüzde istediğiniz birimi pratik bir şekilde seçebileceksiniz. Dahası, gerçekleştirdiğiniz dönüşümleri sosyal medya araçları üzerinden arkadaşlarınızla da paylabilirsiniz.

Farklı temalara sahip olan çeviricide 5'ten 15 basamağa kadar destek bulunmakta. Bu da daha hassas ölçümler yapmanıza olanak sağlıyor. Eğer siz de profesyonel ve gündelik hayatınızda kullanabileceğiniz kapsamlı bir birim çevirici arıyorsanız, Convertible: Ultimate Unit Converter tam da size göre bir seçenek. Uygulamayı ücretsiz olarak indirmek için hemen bağlantımıza tıklayabilirsiniz.

YORUMLAR