Cooking Academy - Restaurant Royale

Cooking Academy - Restaurant Royale
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cooking Academy - Restauran Royale tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz keyifli bir yemek yapma ve restoran işletme oyunudur.

Cooking Academy – Restaurant Royale tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz keyifli bir oyundur. Ailenin tüm bireyleri tarafından keyifle oynanabilecek türden bir oyun olan Cooking Academy – Restaurant Royale’de güzel yemekler pişirmemiz gerekiyor.

Oyunda pek çok mini-oyun bulunuyor. Çizburger, suşi, lezzetli patatesler ve iyi pişmiş et yemekleri yapabileceğimiz yemekler arasında yer alıyor. Toplamda 60 farklı yemeği içeren oyunda çok sayıda malzeme var. Bunları en iyi şekilde pişirerek lezzetli yemekler yapmalıyız. Elbette lezzetli yemekler yapmak işin tamamı değil.

Restoranımızı iyi bir şekilde dekore ederek müşteri çekmemiz gerekiyor. 100’den fazla dekorasyon ürünü ile restoranımızı dilediğimiz gibi düzenleyebiliriz. Rahat sandalyeler, dekoratif masalar, renkli vazolar ve dahası sizleri bekliyor. Bunlara uygun konsept yaratma şansına da sahipsiniz. Amerikan, Asya ve Meksika temalı restoranlar yapma şansına sahipsiniz.

Cooking Academy – Restaurant Royale yemek yapmaktan hoşlanan ve bunu dijital ortamda da tecrübe etmek isteyen oyunseverleri çekecek türden bir oyun.

YORUMLAR