Cooking Fever 1.3 (ios)

Cooking Fever

1.3
Cooking Fever
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cooking Fever, bazen fast food, bazen sushi, bazen de tatlı restoranında bulunacağınız eğlenceli bir zaman yönetimi oyunu.

Cooking Fever, iPhone ve iPad kullanıcılarının ücretsiz olarak indirebilecekleri zaman yönetimi oyunları arasında bulunuyor. Bayan bir şef olarak mutfağa girdiğimiz ve kendimizi bazen Fast Food restoranında, bazen sushi restoranında, bazen de barda bulduğumuz oyunda 100’den fazla malzemeyi kullanarak 400’den fazla lezzet ortaya çıkartabiliyoruz.

Cooking Fever, farklı mekanların mutfağına girerek birbirinden leziz menüler hazırladığımız oldukça hareketli geçen ve ilerledikçe daha fazla keyif alacağınızı düşündüğüm bir oyun. Hangi mutfağa girersek girelim amacımız aldığımız siparişleri zamanında ve yakmadan hazırlamak ve müşterilere sunmak. Yapacağımız iş oldukça basit ancak oyun ilerledikçe daha fazla kişiye menü hazırlamamız ve daha fazla kazanmamız isteniyor. Yanlış hazırladığımız veya fazla beklettiğimiz her müşteri bize eksi olarak, menüsünü hızla ve istediği gibi hazırladığımız her müşteri de bize artı olarak yansıyor.

Hızlı düşünmeniz ve hareket etmeniz gereken oyunda bölüm sonlarında kazandığımız parayı restoranı dekore etmek ve mutfağı yenilemek için kullanabiliyoruz. Restoranın görünümünü değiştirmek müşteri çekmek adına oldukça önemli. Öte yandan mutfağımızı yenileyerek daha iyi tatlar ortaya çıkartabilmemiz için şart.

Farklı yerlerde geçen 300’den fazla bölümün yer aldığı Cooking Fever oyununu yemekle arası iyi olan herkese öneririm.

YORUMLAR