Crazy Bus Simulator 3D 1.0 (ios)

Crazy Bus Simulator 3D

1.0
Crazy Bus Simulator 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crazy Bus Simulator 3D ücretsiz olarak indirebileceğiniz eğlenceli bir simülasyon oyunudur.

Crazy Bus Simulator 3D tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz eğlenceli bir simülasyon oyunudur. Uygulama marketlerde çok sayıda simülasyon oyunu bulunmasına rağmen Crazy Bus Simulator 3D farklı özellikleriyle rakiplerini geride bırakıyor.

Oyunda hemen otobüs direksiyonuna geçmiyoruz. Daha ziyade bir karakteri yönetiyoruz ve otobüslere bu şekilde binip kullanıyoruz. Yani bu oyun GTA dinamiklerine sahip fakat sadece otobüse binme şansına sahibiz. Bunun haricinde otobüsten inme, başka otobüse binme, şehirde dolaşma gibi seçeneklerimiz var. GTA'nın çok çok çok daha basiti gibi düşünün.

Grafikler ortalama seviyede. Açıkçası daha iyilerini görmek mümkün. Yine de Crazy Bus Simulator 3D’nin bazı konularda oyunseverlere daha geniş bir alan sunması oyunu denenmesi gereken simülasyon oyunları arasına sokuyor. Oyunu oynayabilmek için sabır ve biraz da sürüş becerisine ihtiyacınız var. Bazı görevler yüksek hassasiyet istiyor ve yavaş hareket eden yolcular bizi çileden çıkartmaya yetiyor.

Ücretsiz, ortalama grafikler sunan, farklı ve kısmen eğlenceli bir simülasyon oyununa razıysanız Caazy Bus Simulator 3D’yi deneyebilirsiniz.

YORUMLAR