CRYSTAL DEFENDERS Lite

CRYSTAL DEFENDERS Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CRYSTAL DEFENDERS Lite, amacınızın rakipleriniz tüm kristalleri çalmadan onları savunmak olduğu klasik bir savunma ve strateji oyunudur.

CRYSTAL DEFENDERS Lite, Android ve iOS platformları için geliştirilen ücretsiz bir defans oyunudur. Diğer savunma oyunları ile aynı oyun yapısına sahip olan oyunda yapmanız gereken düşmanlarınıza karşı kristalleri savunmak.

Oyunda bedeli ne olursa olsun kristallerinizi savunmalısınız. Kule savunma oyunlarını seviyorsanız ve oynarken eğleniyorsanız, bu oyunu da seveceğinize eminim. Oyunun ücretsiz versiyonu olduğu için sadece 20 bölüm açılmaktadır. 20 bölüm bittikten sonra diğer bölümleri oynayabilmek için uygulama içerisinden belirli bir ücret ödeyerek pro versiyon satın alabilirisniz.

Kare şeklindeki harita üzerinde oynayacağınız oyunda, başarılı bir savunma yapabilmek için ünitelerinizi anahtar noktalara yerleştirmelisiniz. bu sayede rakiplerinize maksimum hasarı verebilirler. Diğer savunma oyunlarından farklı olarak, Crystal Defenders oyununda kuleler yerine üniteler mevcuttur. Düşman yaratıklar kristallerinizi ele geçirmeden onları yok etmelisiniz. Her başarısız olduğunuzda düşmanlarınız bir yada daha fazla kristalinizi çalacaktır. Bu yüzden asıl amacınız sahip olduğunuz kristalleri korumaktır.

Oyunun en etkileyici özelliği ise, oynarken kendi favori şarkılarınızı dinlemeye devam edebilmeniz. Bu sayede sevdiğiniz şarkıları dinlerken oyun oynayarak, daha fazla eğlenebilirsiniz.

iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz CRYSTAL DEFENDERS Lite uygulamasına kesinlikle bir göz atmanızı öneririm.