Crystals Wallpaper 1.2 (ios)

Crystals Wallpaper

1.2
Crystals Wallpaper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crystals Wallpaper başarılı bir mobil duvar kağıdı uygulamasıdır

Crystals Wallpaper eğer klasik duvar kağıdınızdan sıkıldıysanız ve tamamen size özel yeni iPhone duvar kağıtları veya iPad duvar kağıtları yaratmak isterseniz kullanabileceğiniz bir mobil duvar kağıdı uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan Crystals Wallpaper temel olarak size hazır duvar kağıdı seçenekleri sunmak yerine kendi tercihlerinize uygun yeni duvar kağıtları yaratmanızı mümkün kılıyor. Crystals Wallpaper'ı kullanarak poligon tabanlı tasarımlar oluşturabilirsiniz. Bu tasarımları oluşturmak için ise sadece ekrana dokunmanız yeterli olmakta.

Crystals Wallpaper ile duvar kağıdınızı tasarlarken farklı renk seçenekleri ve stiller seçebiliyorsunuz. Bu sayede değişik çalışmalar ortaya çıkarabilmeniz mümkün. Uygulama ile hazırladığınız çalışmaları sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilir, iOS cihazınıza kaydedebilir veya PDF ya da SVG formatındaki vektör görseller şeklinde dışarı aktarabilirsiniz.

YORUMLAR