Cube Runner 2.4 (ios)

Cube Runner

2.4
Cube Runner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cube Runner basit bir oyun olmasına rağmen bağımlılık yaratan yapısıyla dikkat çekiyor.

Cube Runner son derece basit bir yapı üzerine kurulmuş olmasına rağmen bağımlılık yaratan bir oyundur. iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz Cube Runner içgüdüsel kontrollere sahip.

Oyundan grafik anlamında çok şey beklemeyin zira çok kaliteli değiller ve yapay bir görünüme sahipler. Fakat oyuna bağımlı olmanızı sağlayacak şey ne grafikler ne de muhteşem animasyonlar. Oyunda keyif faktörü üst seviyelerde. Son zamanlarda gördüğümüz bazı oyunlar basit oynanış özelliklerine ve grafiklere sahip olmalarına rağmen büyük ilgi görüyor. Cube Runner da bunlardan bir tanesi.

Oyundaki amacımız kontrolümüzde olan üçgen aracı küpler arasından geçirmek ve hiçbirine çarpmadan mümkün olduğunca ileri gitmek. Ne kadar ileri giderseniz o kadar fazla puan alıyorsunuz. Kolay olarak başlayan fakat git gide zorlaşan oyunda hassas kontroller kullanılmış.

Oyunda çok fazla bir özellik olmadığı için lafı uzatmaya gerek yok. Kısaca ücretsiz olarak indirebileceğiniz farklı tarzda bir beceri oyunu arıyorsanız, Cube Runner denemeniz gereken oyunlardan bir tanesi.

YORUMLAR