Dance Fitness Lite 1.1 (ios)

Dance Fitness Lite

1.1
Dance Fitness Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dans ederek zayıflamayı amaçlayan kullanıcıları hedefleyen Dance Fitness Lite ile sağlıklı yoldan kilo verebilirsiniz.

Dance Fitness Lite iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir dans etme uygulamasıdır. Bu yolla kullanıcıları zayıflatmayı hedefleyen Dance Fitness Lite ile vücudunuzu şekle sokabilir, fazla kilolarınızdan sağlıklı bir şekilde kurtulabilirsiniz.

İnternette pek çok sağlıksız diyet ve spor önerileri bulunmakta. Bu yöntemler uzun dönemde vücutta onarılamaz hasarlar meydana getirebiliyor. Bilinçsizce yapılan sporun yarardan çok zarar getirdiği uzmanlar tarafından sıkça dile getiriliyor. Hal böyle olunca sağlığınızı tehlikeye atmadan yapabileceğiniz egzersizlerin önemi artıyor. Dance Fitness Lite bu konuda sağlıklı ve bir o kadar da eğlenceli bir çözüm sunuyor.

Uygulamada salsa, step, sokak dansı, bollywood, tai chi, yoga gibi farklı türlerde dans çeşitleri mevcut. Bunlardan istediğinizi seçip dans etmeye başlıyorsunuz. Uygulama size farklı kişiselleştirme seçenekleri de sunuyor. Örneğin; beş dakika ısınma daha sonra dans gibi çeşitli ayarlamalar yapabiliyorsunuz. Dance Fitness Lite'ın en önemli özelliği dans videolarına sahip olması. Bu videoları izleyerek hareketleri nasıl yapacağınıza göz atabilrisiniz.

Her spor ve egzersiz uygulamasında olduğu gibi Dance Fitness Lite'ı da kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı öneriyorum.

YORUMLAR