Dash Adventure 1.4 (ios)

Dash Adventure

1.4
Dash Adventure
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dash Adventure, sadece kafadan oluşan karakterleri platform üzerinde tutmaya çalıştığınız bir koşu oyunu.

Dash Adventure, çizgi filmleri andıran renkli görselleriyle dikkat çeken koşu oyunu. iOS cihazlarda da ücretsiz oynanabilen oyunda koca kafalı kızgın bir yaratığı kontrol ediyoruz. Amacımız tuzaklarla dolu platform üzerinde olabildiğince uzun süre hayatta kalmak.

Ketchapp’ın zor beceri oyunlarını seviyorsanız Dash Adventure’ın hoşunuza gideceğini düşünüyorum. Oyunda birbirinden ilginç karakterlerle platform üzerinde düşmeden ilerlemeye çalışıyoruz. Platformda kolaylıkla, hızlıca ilerlemememiz için her türlü engel düşünülmüş. Uzun boşluklar, çiviler, zigzag çizerek ilerleyebildiğimiz noktalar, çift zıplamadan geçemeyeceğimiz kritik yerler oyunun zorluk düzeyini üst seviyeye çekiyor.

Karakterimizi kontrol etmek için ekrana dokunmamız ve basılı tutmamız gerekiyor. Ekrana dokunduğumuzda karakterimizi zıplatmış veya yolunu değiştirmiş, ekrana basılı tuttuğumuzda da platformda ilerlemesini sağlamış oluyoruz. Çok basit bu iki hareketi birbirine karıştırdığımızda karakterimiz gözden kayboluyor ve sil başta başlıyoruz.

YORUMLAR