Deadliest Catch: Seas of Fury

Deadliest Catch: Seas of Fury
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Deadliest Catch: Seas of Fury mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yengeç tutma oyunudur

Deadliest Catch: Seas of Fury, Discovery Channel'ın beğenilen belgeseli Deadliest Catch'i mobil cihazlarımıza taşıyan eğlenceli bir balık tutma oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yengeç tutma oyunu olan Deadliest Catch: Seas of Fury, Deadliest Catch belgeselindeki kahramanların yengeç avları sırasında karşılaştıkları zorlukları tecrübe etmemizi sağlarken boş zamanlarımızı keyifli bir şekilde değerlendirme imkanı veriyor. Oyun bize yengeç avına çıkan bir geminin kaptanı olma ve Bering Denizi'ne açılarak nadir rastlanan Alaska yengecini bulmak için mücadele etme deneyimini yaşatıyor.

Deadliest Catch: Seas of Fury'de oyuna başlarken belgeselde yer alan gemilerden birini seçiyoruz ve mürettebatımızla yengeç bulunabilecek potansiyel noktaları ziyaret ediyoruz. Yengeçlerin hoşuna gidecek bir yem seçimi yaptıktan sonra bu yemleri kafeslere yerleştiriyoruz ve kafesleri yengeçlerin yaşadığını düşündüğümüz farklı noktalara bırakıyoruz. İşimiz burada bitmiyor, kafesleri suya indirdikten sonra onları köpekbalıkları, yunuslar, balinalar ve diğer yırtıcı deniz canlılarına karşı korumamız gerekiyor. Yengeç avları başarılı bir şekilde tamamlandıkça para kazanmaya başlıyoruz ve gemimizi ve ekipmanlarımızı geliştiriyor, yengeç avı sertifikaları elde ediyoruz. Oyundaki 20 bölümde zorluk giderek artıyor ve oyun daha heyecanlı hale geliyor.

8 Bit retro grafiklerle süslenmiş Deadliest Catch: Seas of Fury göze hoş görünen bir oyun. İlginç bir oyun yapısını mobil cihazlarımızı taşıyan Deadliest Catch: Seas of Fury denenmeyi hakeden bir yapım.