Death Race 1.1.1 (ios)

Death Race

Death Race
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Death Race mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Death Race eğer aynı isme sahip baş rolünde Jason Statham'ın oynadığı filmi izlediyseniz ve bu filmdeki aksiyon sahnelerini mobil cihazlarınız üzerinde yaşamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil yarış oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabeltlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Death Race'de aksiyon ve yarış bir arada oyunculara sunuluyor. Oyundaki temel amacımız rakiplerimizle bir yandan yarışıp bir yandan savaşarak onların araçlarını yok etmek ve bu sayede özgürlüğümüzü kazanmak. Bu işi gerçekleştirebilmek için özel olarak modifiye edilmiş motorlara ve gövdelere sahip olan, ölümcül silahlarla donatılmış araçların sürücü koltuğuna oturuyoruz ve arenalara çıkarak rakiplerimizi yok etmeye çalışıyoruz.

Death Race'in tek düze bir oynanışı olduğu söylenebilir. Oyun oldukça güzel grafiklere ve başarılı bir fizik motoruna sahip olsa da tek yaptığınız bir sinematik sahneyi kontrol etmekten öteye gidemiyor. Aracın kontrolü sizde olmadığı için belli zamanlarda belli tuşlara basarak bölümleri geçmeye çalışıyorsunuz.

Death Race'in zayıf oynanışı sizin için problem olmazsa ağır çekim aksiyon kamerası ve oyunun görünümü hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR