Death Tour- Racing Action Game 1.0.37 (ios)

Death Tour- Racing Action Game

Death Tour- Racing Action Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Silahlarla dolu bu yarış oyununa hoş geldiniz.

İOS platformunda oldukça geniş bir kitle tarafından oynanan başarılı yapım Death Tour- Racing Action Game, oyunculara yarıştan çok savaşmaya dayalı bir ortam sunuyor.

Pragmatix tarafından mobil platform için geliştirilen yapımda çok sayıda farklı araç modeli yer alıyor. Birbirinden farklı silahların da yer aldığı oyunda, dilediğimiz aracı kişiselleştirebilecek ve silahlarla donatarak daha etkili bir hale getirebileceğiz.

Sürükleyici yapısı ile rakiplerinin önüne geçen mobil yapım, grafikleri bakımından da oyuncuları tatmin etmeyi başarıyor. Farklı oyun modları ile oyunculara zengin bir içerik sunan yapım, modern konsol seviyesinde bir yarış dünyası sunuyor. Oyun içerisinde yer alan bütün araçların kendilerine has şasileri, motorları, tamponları ve gövde kitleriyle dolu garajları bulunuyor.

Oyuncular bu garajlarda yeni silahlar ile araçlarını güçlendirebilir ya da performansını arttırabilirler. Ondan fazla öldürücü silah ile tam bir rekabet ortamı sunan yapım, hikaye şeklinde ilerlerken oyunculara da çeşitli görevler sunmaktadır. Dünyanın bilindik yerlerinde hayatta kalabilmek için rakiplerimizi etkisiz hale getirmemiz gerekecek.

YORUMLAR