Democracy vs Freedom

Democracy vs Freedom
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Democracy vs Freedom mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir tank savaşı oyunudur

Democracy vs Freedom yeni bir oyun türünü oyunculara tanıtan farklı bir tank savaşı oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olan Democracy vs Freedom, galibiyet için savaşan 2 tarafın hikayesini konu alıyor. Demokrasi ve özgürlük tarafları hakimiyeti ellerine geçirmek için tanklarını savaş meydanına sürüyorlar ve çarpışmaya başlıyorlar. Fakat bu tankları kontrol etme kısmında biraz karışıklık yaşanıyor. Çünkü oyunda çok sayıda tank komutanı aynı anda bir tankı yönetmeye çalışıyor. Biz de oyuna bu komutanlardan biri olarak dahil oluyoruz.

MOVA türünde yani multiplayer online vote arena - çok oyunculu online oy arenası türünde bir oyun olan Democracy vs Freedom'da savaşan şeyler aslında oylar. Savaş alanındaki tankın nasıl hareket edeceğine ve hangi eylemleri yapacağına oylar karar veriyor. Biz de tankın bir sonraki hareketi çin oy verdikten sonra diğer oyuncuların oy vermesini bekliyoruz. En çok alınan oy sonucu tank harekete geçiyor. Oyun bu yönüyle bir sıra tabanlı strateji oyununa benziyor; fakat aynı tankı aynı anda çok sayıda oyuncu kontrol ediyor.

Democracy vs Freedom eğer yeni bir oyun deneyimi yaşamak isterseniz denemekten keyif alabileceğiniz bir oyun olarak özetlenebilir.

YORUMLAR