Digger Machine 1.6.16 (ios)

Digger Machine

Digger Machine
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Digger Machine, kazı makinemizi kullanarak yerin derinliklerindeki mineralleri çıkartmaya çalışıyoruz.

Digger Machine, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir kazı yapma oyunu ve her seviyeden oyunseverin dikkatini çekebilecek öğelerle zenginleştirilmiş bir atmosfere sahip.

Retro karakteriyle beğenimizi kazanan bu oyunda kontrolümüze aldığımız kazı yapma makinesini kullanarak yeryüzünü kazmaya başlıyoruz ve değerli mineralleri topluyoruz. Oyundaki amacımız pahalı materyaller toplamak ve bu işten elde ettiğimiz maddi kazanç ile aracımızı güçlendirip daha fazla kaynak elde etmek.

Oyundaki aracımızı pek çok yönden geliştirebiliyoruz. Kazıcı ucu, motoru, yakıt tankını ve daha birçok parçayı güçlendirip daha derine kazabiliyor ve daha fazla değerli materyal toplayabiliyoruz. Oyunda kullanılan grafikler kaliteli görünüyorlar. Grafiklere ek olarak ses efektleri de genel atmosferle uyumlu bir çizgide ilerliyorlar.

Digger Machine'de aracımızı kontrol edebilmek için ekranda bulunan yukarı-aşağı ve sağa-sola butonlarını kullanmamız gerekiyor. Zorda kaldığımız durumlarda da bonusları kullanarak işimizi kolaylaştırabiliyoruz.