Dino Quest 1.5.6 (ios)

Dino Quest

Dino Quest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dino Quest, dünyayı gezerek dinozor fosili aradığınız eğlenceli ve bilgilendirici bir iOS oyunu.

Dino Quest, dinozor fosili bulmak için Avrupa, Afrika, Asya, Afrika, Avustralya, Amerika kısacası dünyanın ayak basılmadık hiçbir yeri kalmayana dek dünya turu attığımız bir iOS oyunu. Bir dönem yaşamış ve belgeselleri çekilen dev dinozorları arama çalışmalarına giriştiğimiz oyunda bulduğumuz fosil parçalarını birleştirerek dinozora ortaya çıkarmaya ve hakkında bilgi edinmeye çalışıyoruz.

iPhone ve iPad’imize ücretsiz indirip oynayabildiğimiz Dino Quest, mağazada eşi benzerine pek rastlamadığımız türde içerik - oynanış sunuyor. Dünyanın dört bir yanını gezerek kazı yapıyor ve dinozor fosili ortaya çıkarmak için gece gündüz durmadan çalışıyoruz. Geniş bir harita üzerinden ilerlediğimiz oyunda fosilleri bulduktan sonra tümünü birleştirip iskeleti ortaya çıkarıyoruz ve gerçekten yaşamış dinozorlar hakkında bilgi ediniyoruz. Tyrannosaurus Rex, Triceratops, Velociraptor, Stegosaurus, Spinosaurus oyunda karşılaştığımız dinozorlardan sadece birkaçı.

Dinozorlara ilginiz varsa eğlenirken öğreten bu oyuna hayran kalacaksınız. Unutmadan, dinozorları ortaya çıkardıktan sonra onları kendi müzenizde sergileme şansına da sahipsiniz.