Disco Pet Revolution

Disco Pet Revolution
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ev hayvanlarınızı istediğiniz gibi giydirerek disco müzikleriyle dans pistinde yarıştığınız ücretsiz bir mobil oyun.

Mobil cihazlarınızda dans etme ve ritim oyunları olsun istiyorsanız iOS için tasarlanmış bir oyun olan Disco Pet Revolution ilginizi çekecektir. Bu oyun son derece sevimli olmasıyla dikkat çekiyor. Kedi, ayı, kunduz, tavşan, maymun ve köpek gibi hayvanlar içerisinden gönlünüzün telini çalan sevimli bir karakteri seçtikten sonra öncelikle tüm renklerini değiştirebiliyorsunuz. Ardından tepeden tırnağa farklı giyim tarzlarıyla kişiselleştirebildiğiniz karakterinizi dans öncesi gerekli havaya sokabiliyorsunuz.

Bir disco macerası olarak da adlandıracağımız Disco Pet Revolution, ekran içerisinde yer alan butonları doğru zamanlama içerisinsinde tıklamanızla birlikte koreografiyi yakalayıp karakterinizin dans performanısını etkilediğiniz bir oyun. Kimi zaman bu butonlar ekranda rastgele noktalarda belirirken Guitar Hero tarzı bir ritim akışının olduğu oyun modları da mevcut. Angry Birds oyunlarından alışık olduğunuz gibi burada da her bölümden 3 yıldız ile ayrılmak esas amaç.

iPhone ve iPad kullanıcılarının keyifli bir şekilde oynayabilecekleri bu oyun tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor ama cihazınızda bulunan uygulamaların birçoğunun aksine sıkça reklam ekranlarıyla karşılaşabilirsiniz.

YORUMLAR