DOFUS Pets 1.1.3 (ios)

DOFUS Pets

DOFUS Pets
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DOFUS Pets, kendi hayvan karakterinizi seçip yetiştirebileceğiniz oldukça eğlenceli bir mobil oyundur.

Kendi hayvan karakterinizi seçip büyütmek istemez misiniz? DOFUS Pets oyununda farklı renklere sahip yumurtalar arasından en çok hoşunuza giden yumurtayı seçmeli ve kendi hayvanınızı yetiştirmelisiniz.

DOFUS Pets oyununda farklı yumurtalar bulunmakta. Her yumurtada farklı bir hayvan ve her hayvanında farklı bir özelliği bulunuyor. Bu yüzden oyunun başında seçeceğiniz hayvan karakterine dikkat edin. Eğer huysuz bir karakter seçerseniz oyunun ilerleyen bölümlerinde zorlanabilirsiniz. Yumurtanızı seçtikten sonra ona birkaç kez dokunarak kabuğunu kırmanız gerekiyor. Kabuk kırıldıktan sonra hayvan karakteriniz ortaya çıkıyor. İşte artık bu karaktere sahipsiniz ve tüm oyun boyunca bu karakterle uğraşacaksınız.

DOFUS Pets oyununda size ait olan hayvan karakterinize isim vermeyi unutmayın. Ona güzel bir isim verin ve onu iyice besleyin. Gerçekten bir hayvan besliyormuş gibi dikkatinizi vermenizi isteyen DOFUS Pets, sizden hayvan karakterinize iyi bakmanızı istiyor. Tuvaleti geldiğinde tuvalet ihtiyacını gidermeli, onu yıkamalı ve onunla oynamalısınız.

iOS işletim sistemine sahip cihazlar üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz DOFUS Pets, bağımlısı olacağınız oldukça eğlenceli bir mobil oyundur. Hemen şimdi DOFUS Pets oyununu indirin ve kendi hayvan karakterinizi yetiştirmeye başlayın.

YORUMLAR