Dog and Chicken

Dog and Chicken
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dog and Chicken, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Dog and Chicken, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur. Sevilen macera ve beceri oyunları tarzlarını bir araya getiren koşu türünde diyebileceğimiz oyun gayet eğlenceli.

Oyunun adından da anlaşılacağı gibi bir köpek rolünde tavukları kovalıyorsunuz. Yaramaz bir köpeği canlandırıyorsunuz ve amacınız da sizden kaçan tavukları yakalayıp mideye indirerek karnınızı doyurmak.

Bildiğiniz gibi hem macera hem beceri hem de koşu türündeki bu tarz oyunlar son yılların en popüler oyun türlerinden birisi. Oyun kolay gibi görünse de aslında ilerledikçe o kadar da kolay olmadığını göreceksiniz.

Fakat bununla birlikte oyunun kontrolleri o kadar zor değil çünkü sağa sola dönmek için sağa veya sola dokunmanız yeterli diyebilirim. Bununla birlikte oyunu tepeden bakarak izliyor ve kontrol ediyorsunuz.

Oyunda aynı zamanda liderlik sistemi de bulunuyor. Buna göre alabileceğiniz en yüksek puanı alabiliyor ve diğer oyuncularla yarışabiliyorsunuz. Ayrıca yarışabileceğiniz farklı farklı mekanlar da bulunuyor.

Bununla birlikte oyunun; retro tarzdaki 8-bit piksel tarzı görselleri ile dikkat çektiğini söyleyebilirim. Bu da oyuna daha eğlenceli, sevimli ve hoş bir hava katmış diyebilirim. Eğer siz de beceri oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR