Doom Tower

Doom Tower
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kule savunma oyunları ve roguelike arası orjinal bir tarz yaratan Doom Tower ücretsiz bir mobil oyun.

Yagoda Productions isimli bağımsız oyun yapımcılarının ismi size aşina olmayabilir, ama Doom Tower isimli bu iOS oyunlarına mutlaka göz atmanızı öneririm. Özellikle kule savunma oyunları benzeri türler deneyip yeni bir arayış peşindeyseniz bu oyunun sağlamış olduğu konsept gerçekten ilgisini hakkedecek bir kaliteye sahip. Kasvetli bir kule içerisinde meditasyon yapan bir alim bu işi gerçekleştirirken hayatta kalmak zorunda ve etrafında sürekli olarak beliren canavarların bu duruma bir itirazı var. Sizin ekranda sürükleme hareketleriyle bu rahatsızlık veren zebanileri saf dışı bırakmanız gerekiyor.

Oyun içerisinde meydana gelen aksiyon sahneleri dinamik kamera açılarıyla 3 boyutlu bir ortam içerisinde ek bir canlılık kazandırıyor. Bu yanıyla oyunun sinematik kaliteye ulaşan bir anlatımı da oluyor. Kimi zaman ekranı sürükleyerek yapacağınız normal saldırıların rakiplere karşı yetersiz olduğunu göreceksiniz. Bu noktada güç kazanarak elde ettiğiniz büyüleri kullanmanız gerekiyor. Yine de bu sizi defalarca ölmekten kurtulamayacak. Roguelike tarzı bir oynanıştan ötürü asıl mesele her oynadığınızda mümkün olabildiğince hayatta kalmak. Buradan elde edeceğiniz özellikler bir sonraki oyununuza aktarılıyor.

iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış Doom Tower isimli bu oyun farklı şeyler denemek isteyen herkesin hoşuna gidecek oyun derinliğine sahip. Ücretsiz bir oyun olarak da ayrı bir cazibesi olan Doom Tower uygulama içi satın alma seçenekleriyle hızlı güçlenmenizi sağlayacaktır.

YORUMLAR