Dr. Rocket 1.01 (ios)

Dr. Rocket

Dr. Rocket
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dr. Rocket engellerle dolu bir yolda uzay aracımızı kontrol etmeye çalışıyoruz.

Dr. Rocket, hızlı reflekslere sahip olduğunu düşünen oyunseverleri sınamak için tasarlanmış bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor.

Hem iPhone hem de iPad cihazlarımıza tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda engellerle dolu bir koridorda uzay aracımızı kullanarak yükselmeye çabalıyoruz. Etrafımızdaki duvarlardan uzanan veya havada asılı duran parçalara çarpmamak için üst düzey bir dikkate ve hızlı çalışan parmaklara sahip olmamız gerekiyor. Ekranın sağına ve solun dokunarak uzay aracımızı hareket ettirebiliyoruz.

Oyunda mücadele ettiğimiz bölümler giderek artan bir zorluk seviyesinde sunuluyor. Dr. Rocket'ta "ne kadar gidebilirsen git" mantığı yerine, "bölümleri tamamla" mantığı geçerli. Dolayısıyla önemli olan şey bölümü bitirip bitiremediğimiz. Her bölümde farklı türde engellerle karşılaştığımız için bunu başarmak çoğu zaman epey zorlayıcı oluyor.

Oyunun genel yapısı basit olsa da kullanılan grafikler üst düzey bir kaliteye sahip. Tüm grafikler canlı renkler kullanılarak tasarlanmış. Dolayısıyla grafiklere bağlı bir hoşnutsuzluğa kapılmadan uzun saatler boyunca oyunu oynayabiliyoruz.

Boş zamanlarınızı eğlenceli bir beceri oyunu ile değerlendirmek istiyorsanız Dr. Rocket'ı denemenizi tavsiyee diyoruz.

YORUMLAR