Dragon Coins

Dragon Coins
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    105

  • ÜRETİCİ

    SEGA of America

Japonya’da büyük patlama yaratan oyunu Dragon Coins sonunda bizlere de ulaştı. Coin Dozer ve Pokémon’u harmanlayan Sega bu oyun stilini mükemmelleştiriyor.

Coin Dozer sevenlere müjde. Dragon Coins, aynı oyun mekaniğini kullanarak anlamlı bir bütün yakalıyor. Bu sefer topladığınız paralarla yaptığınız şey kendi destenizde bulunan canavarların saldırmasını sağlamak ve karşınızdaki rakipleri yenmek.

Dragon Coins, Japonya’da büyük ilgi gören ve kısa zamanda geniş kitlelere ulaşan bir oyun. Japonya’da bağımlılık yaratan bu oyun sonunda İngilizce versiyonuyla tüm dünyada da yerini buldu. Oyuna yeni başlayanları bekleyen eğitim görevleri aracılığıyla başarılı bir stil yakalamak için yapmanız gerekenler anlatılıyor.

Pokémon oynamış olanlar hatırlar. Oyunda 3 tane başlangıç yaratığından birini seçiyorsunuz. Dragon Coins’ta da 3 farklı canavardan birini seçmeniz gerekiyor ve bunlar kendi elementlerine sahip: Odun, Su ve Ateş. Bunların kurmuş olduğu üçgen sistemde hepsi bir diğer elemente karşı avantajlı veya dezavantajlı. Oyunda ilerleyen kısımlarda ise karşılaşacağınız Işık ve Karanlık elementleri birbirilerine güçlü hasarlar veriyor. Null olarak adlandırılan elementsiz canavarlar ise ne avantaja ne de dezavantaja sahip oldukları için defansif açıdan daha başarılılar.

Dragon Coins, tıpkı Coin Dozer’da olduğu gibi sürekli ileri geri hareket eden bir platformdan size bozuk para ittiriyor ve 1 ile 3 arası para karşılığında saldırı yapan 5 canavarınız rakibe saldırı gerçekleştiriyor. Her ne kadar 5 tane karakteri dövüştürseniz de bunların 4’ü size ait ve 1 tanesini oyunu oynayan diğer insanlardan ödünç alıyorsunuz. Bu işlem sayesinde diğer oyuncularla sosyalleşip arkadaşlık puanı anlamında dağıtılan mavi paralar edinebiliyorsunuz. Öte yandan sizin canavarı kullananlar olduğunda da seviye atlıyorsunuz.

Dragon Coins ücretsiz bir oyun ama oyun içi satın alma opsiyonları sayesinde nadir olan canavarları bünyenize katmanız mümkün. Yine de para ödemeden uzun vadeli ve bağımlılık yaratan bir oyun zevkini ben kendi adıma garanti ediyorum.

YORUMLAR