Duck's Inferno

Duck's Inferno
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Duck's Inferno mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunudur

Duck's Inferno reflekslerinizi sınayan bir oynanışa sahip güzel görünümlü bir mobil aksiyon oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunu olan Duck's Inferno'da kararlı ve sinirli bir ördeğin macerasına tanık oluyoruz. Hikayemizde kahramanımız cehennemin hizmetkarlarıyla savaşırken onu kontrol ederek amacını gerçekleştirmesine ve cehennemi temizlemesine yardımcı olmaktayız. Bu iş için ise reflekslerimizi kullanıyoruz.

Duck's Inferno'da klasik sonsuz koşu oyunlarından biraz farklı bir yapı söz konusu. Kahramanımızı kuşbakışı görüntü açısıyla yönetiyoruz ve ekranda dikey olarak ilerliyoruz. Biz ilerlerken zebaniler bize saldırıyor ve ateş ediyorlar. Oyunda bir yandan düşman ateşinden kaçıyoruz, diğer yandan da zebanilere orağımızı kullanarak saldırıp onları yok etmeye çalışıyoruz. Duck's Inferno'da ne kadar uzun süre ilerlerseniz o kadar çok puan kazanmaktasınız.

Duck's Inferno içerisinde bölüm sonu caqnavar savaşları, ördeğinizin yeteneklerini geliştirme imkanı, renkli bir görünüm oyuncuları beklemekte.