Duolingo Test Center

Duolingo Test Center
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Duolingo Test Center ile İngilizce yeterliliğinizi sertifikalandırabilirsiniz.

Duolingo Test Center, kullanıcıların İngilizce seviyelerini akıllı telefonlarından ölçmelerine ve karşılığında dünya genelinde geçerli olan TOEFL, IELTS gibi sertifikaları çok uygun bir fiyata satın alma imkanı tanıyan bir eğitim uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

Yabancı dili eğlenceli bir şekilde öğreten Duolingo’nun test uygulaması dil sınavına girmek isteyen ancak yeterli maddi gücü olmadığından vazgeçen veya sınava girecek yeterli zamanı bulamayan kişilere yönelik bir mobil uygulama. Uygulamayı farklı kılan ise sınava başlamadan önce kimlik bilgilerinizi kontrol etmesi, sınav esnasında da sizi takip eden bir sisteme sahip olması. Bu sayede kendinizi gerçekten sınavdaymış gibi hissediyorsunuz.

Sınavınızı gerçek kişilerden oluşan gözetmenler eşliğinde yapmanızı sağlayan Duolingo Test Center, şu anda test aşamasında olduğundan sizden bir ücret talep edilmiyor. Yani mobil cihazınızdan sınava giriyor ve sertifikanızı ücretsiz olarak alabiliyorsunuz. Ancak bu kısa bir süre için geçerli. Yine de diğer testlerle karşılaştırıldığında Duolingo’nun çok daha uygun fiyata sunduğunu söyleyebilirim.

Tabii ki Duolingo Test Center aracılığıyla sertifikanızı alabilmeniz için yabancı dil seviyenizin iyi olması gerekiyor. Eğer bu konuda kendinizi yeterli bulmuyorsanız, Duolingo’nun mobil uygulamasını indirerek kendinizi geliştirebilirsiniz.

YORUMLAR