Eat Sleep: Simple Baby Tracking 2.3.4 (ios)

Eat Sleep: Simple Baby Tracking

Eat Sleep: Simple Baby Tracking
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eat Sleep: Simple Baby Tracking, iOS cihazlarınız üzerinden bebeğinizin yemek yeme, uyuma ve bez değişikliği bilgilerini kontrol ve takip edebileceğiniz yararlı ve kullanışlı bir sağlık uygulamasıdır.

Eat Sleep: Simple Baby Tracking, bebeğinizin yemek yeme, uyuma ve bez değiştirme sürelerini kolayca takip edebilmeniz için geliştirilen ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

Alarm, zamanlayıcı ve yazı yazma gibi tüm özellikler uygulama içerisinde bulunduğundan dolayı herhangi bir ekstra uğraş göstermenize gerek yoktur. Bebeğiniz için gerekli olan tüm araçlar uygulama içerisinde bulunmaktadır ve tek bir dokunuş ile istediğiniz an ulaşabilirsiniz. Bebeğiniz günlük yemek yeme, uyuma ve bez değiştirme işlemlerini görüntüleyebildiğiniz uygulama üzerinden geçmiş zamanlardaki aktiviteleri de görüntüleyebiliyorsunuz. Uygulamayı kullanmaya devam ettikçe, günlük, haftalık ve aylık olarak bilgilere ulaşabileceksiniz.

Benzer türdeki uygulamaların aksine Eat Sleep içerisinde ihityacınız olmayacak özelliklere yer verilmemiştir. Annelerin bebekleri ile ilgilenmelerini kolaylaştırmak için geliştirilen uygulamanın kullanımı da oldukça basit. Bebeğinizin fiziksel gelişim sürecinde size yardımcı olacak uygulama, içerisinde barındırdığı not alma özelliği sayesinde, normalin dışında gerçekleşen olaylar ile ilgili ufak notlar almanızı sağlıyor.

Bebeğinizin yemek yeme, uyuma ve bez değiştirme sıklığını kontrol ve takip etmenizi sağlayarak bebek bakımı sürecinde işlerinizi kolaylaştıracak olan Eat Sleep uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak yükleyebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR