Emoticon & Emoji Keyboard & Photo Graffiti

Emoticon & Emoji Keyboard & Photo Graffiti
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Emoticon & Emoji Keyboard & Photo Graffiti, iPhone'larınız ile mesajlaşırken kullanabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir uygulamadır.

Emoticon & Emoji Keyboard & Photo Graffiti, iPhone'larınız üzerinde mesajlaşırken farklı simgeler kullanmanızı sağlayan bir klavye ekleyen eğlenceli ve ücretsiz bir uygulamadır. Uygulamanın klavyesini arkadaşlarınız ile Whatsapp, Twitter, Facebook ve diğer iletişim ağları üzerinde arkadaşlarınızla mesajlaşırken kullanabilirsiniz. Uygulamayı iPhone'larınıza ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.

Hergün binlerce kişi mobil cihazları üzerinden mesajlaşmaya başlamaktadır. Dolayısı ile bu alanda geliştirilen uygulama sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Kullanıcıların ücretsiz mesajlaşmasını sağlayan Whatsapp, Viber, TicToc vb. uygulamalar üzerinde kullanıcılar kimi zaman istedikleri surat ifadelerini bulamamaktadırlar. Bir çok kişinin ortak sıkıntısı haline gelen farklı surat ifadeleri kullanımını bu uygulama ile bambaşka bir boyuta taşıyabilirsiniz.

Bu ücretsiz ve kullanımı kolay uygulama sayesinde iPhone'larınıza farklı bir klavye ekleyerek dilediğiniz surat ifadelerini mesajlaşmalarınızda kullanabilirsiniz. Uygulamayı kullanırken yardım bölümüne girerek öğrenmek istedikleriniz hakkında gerekli bigiye ulaşabiliyorsunuz.

Özellikler:

  • Farklı türlerde özel surat ifadeleri
  • Sahip olduğunuz surat ifdelerini kullanarak farklı surat ifadeleri oluşturabilme
  • Grup fonksiyonu
  • Gerekli desteği alabilmenizi sağlayan yardım bölümü

Kullanması oldukça eğlenceli olan Emoticon & Emoji Keyboard & Photo Graffiti uygulamasını hemen ücretsiz olarak indirerek iPhone'larınız üzerinde farklı bir mesajlaşma deneyimi yaşayabilirsiniz.