Empire War: Age of Heroes 2.625 (ios)

Empire War: Age of Heroes

Empire War: Age of Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Empire War: Age of Heroes, iPhone ve iPad'inizde ücretsiz oynayabileceğiniz Türkçe online strateji oyunu.

Empire War: Age of Heroes, detaylı tasarlanmış yüksek kalitede görseller içermesine karşın fazla yer kaplamayan eğlence dozu yüksek bir strateji oyunu. Çok oyunculu diğer deyişle online savaşlara katılma fırsatı sunan oyun iOS platformunda da ücretsiz olarak indirilmeye sunulmasıyla dikkatimizi çekiyor.

iPhone ile de uyumlu olan ancak iPad’in büyük ekranında oynamanızı tavsiye ettiğim strateji oyununda adından da tahmin edeceğiniz amacınız kendi imparatorluğunuzu kurup genişleterek tek güç olmak. Okçularınız, zırhlı süvarileriniz, lejyonerleriniz, mancınıklarınız dahil tüm silahlarınızla gerek saldırı gerekse de savunma hattında yapılanmanızı sürdürüyor ve tarihi şehirleri fethederek ilerliyorsunuz.

Bu tarz oyunların olmazsa olmazı ittifak kurma bu oyunda da karşımıza çıkıyor. Dilerseniz diğer oyuncularla gücünüzü birleştirip düşman ordularını daha kısa sürede darmadağın yapma şansına da sahipsiniz. Ayrıca diğer oyuncularla kaynak ticareti yaparak eksiklerinizi hızlıca gidermeniz mümkün.