Epic Defense 2 1.0.8 (ios)

Epic Defense 2

Epic Defense 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    88

  • Üretici

    DreamStudio, LLC

Epic Defense 2 başarılı bir mobil kule savunma oyunudur

Epic Defense 2 tower defence türünün en iyi örnekleri arasında yer alan bir mobil strateji oyunudur.

iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kule savunma oyunu olan Epic Defense 2'de uzun yıllar önce patlak veren insanlar ve orklar arasındaki savaştan sonra gerçekleşen olaylar konu alınıyor. Bu savaşlar sonlandıktan sonra element güçlerini yöneten lordlar arasında yer alan ateş lordu topraklarıyla yetinmeyerek istila hareketine başlamıştır. Biz de oyunda ateş lordunu durdurmaya ve topraklarımızı korumaya çalışıyoruz.

Epic Defense 2'de oyun yapısı element güçlerine bağlı olarak değişiklik kazanmakta. Oyunda farklı element güçlerini ifade eden mücevherler yer alıyor. Bu mücevherleri savunma kulelerimizi güçlendirmek veya savaş alanındaki düşmanlara saldırmak için kullanabiliyoruz. Farklı mücevher kombinasyonları savunma kulelerimize farklı yetenekler kazandırıyor ve bu sayde oyun renklilik kazanıyor.

Epic Defense 2 farklı oyun modları, yeni element güçleri, farklı zorluk seviyeleri ve RPG tadında kule geliştirme sistemi oyuncuları beklemekte.

YORUMLAR