Epic Skater 1.1.7 (ios)

Epic Skater

Epic Skater
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Epic Skater ücretsiz olarak sunulmasına rağmen başarılı bir sonsuz koşu ve kaykay oyunu kombinasyonu sunan eğlenceli bir yapımdır.

Epic Skater hem Android hem de iOS cihazlar için sunulan eğlenceli bir kaykay oyunudur. Tamamen ücretsiz olarak indirebilecğeiniz Epic Skater’da sonsuz koşu oyunu atmosferi ve kaykay oyunu dinamikleri başarılı bir şekilde kombine edilmiş.

Her ne kadar kaykay oyunu olarak lanse edilse de Epic Skater’da Tony Hawk’s Pro Skater gibi bir oyun yapısı mevcut değil. Daha çok sidescroller havası hakim.

Karakterimizle Los Angeles sokaklarında çeşitli akrobatik hareketler yaparak puan toplamaya çalışıyoruz ve karşımıza çıkan engelleri aşmaya gayret ediyoruz. Elbette ki bunları yaparken bide karşımıza çıkan altınları toplamamız gerekmekte.

Bölümler esnasında sergileyebileceğimiz 25 farklı hareket mevcut. Bunları kombine ederek daha fazla puanlar toplayabiliyoruz. Online skor tabloları ve farklı başarım kategorileri sunan Epic Skater’da karakterinizi seviye atlatma şansına da sahipsiniz. Oyundaki amaç ise diğer sonsuz koşu oyunlarında olduğu gibi en ileri gitmek.

YORUMLAR