ESPN FC Football & World Cup

ESPN FC Football & World Cup
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ESPN FC Football & World Cup, dünyaca ünlü spor kanalının resmi futbol uygulamasıdır.

ESPN FC Football & World Cup, dünyanın en çok takip edilen spor kanallarından ESPN’nin iPhone ve iPad kullanıcıları için geliştirdiği resmi uygulamasıdır. Premier League, La Liga, Serie A, Bundesliga, Liga MX ve daha onlarca ligin yanı sıra FIFA Dünya Kupası, UEFA Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi, FA Cup heyecanını anbean takip edebileceğiniz uygulamada çok özel röportajlar ve analizler de yer alıyor.

ESPN’nin modern, sade ve hızlı arayüze sahip bu uygulamasında favori kulübünüz hakkında tüm detaylara ulaşabiliyorsunuz. Goller, istatistikler, kadrolar, puan cetveli, sakatlıklar, transferler ve daha fazlasına kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Anlık bildirimler sayesinde takip ettiğiniz maçın tüm bilgileri (istatistikler, atılan goller, sonuç) hemen cebinize iletiliyor. Futbol analizcileri ve yorumcular tarafından çok özel videolar da sunan uygulamada Twitter entegrasyonu da dikkat çekiyor. Twitter hesabınızı bağlayarak kullanabildiğiniz bu bölümde dünya genelinde futbol hakkında konuşulanlara ulaşabiliyorsunuz. Majör kulüpler hakkında haberler, söylentiler, dedikodular ve dahası tek dokunuş ötenizde.

ESPN’nin resmi uygulaması ile FIFA Dünya Kupası heyecanını da takip edebiliyorsunuz. World Cup sekmesinden ulaşabileceğiniz bu bölümde karşılaşmaların gün ve saat bilgilerine, haberlere, Twitter’da konuşulanlara ulaşabilir, Dünya Kupası’nda favoriniz olan takımın Gruptaki durumunu takip edebilirsiniz.

ESPN FC Football & World Cup, dünya futbolunu takip eden herkesin mobil cihazınızda kesinlikle bulundurması gereken bir uygulama.

YORUMLAR