Evernote Scannable 1.0 (ios)

Evernote Scannable

1.0
Evernote Scannable
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    343

  • Üretici

    Evernote

Evernote Scannable sayesinde notlarınızı ve belgelerinizi kolayca tarayabilir ve mobil cihazınızda arşivleyebilirsiniz.

Evernote tarafından geliştirilen Scannable uygulaması sayesinde belgelerinizi, notlarınızı ve dokümanlarınızı hızlı bir şekilde tarayabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu uygulamayı iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde sorunsuz bir şekilde kullanabiliyoruz.

Hızlı tarama özelliği sayesinde tarama işlemleri birkaç saniyeden uzun sürmüyor. Uygulamanın en önemli özelliği ise gelişmiş düzeltme fonksiyonu sayesinde çekilen belgeleri bir miktar daha net hale getirmesi.

Evernote Scannable'ı kullanabilmek için kameramızı belgenin üzerinde hareketsiz bir şekilde tutmamız gerekiyor. Çekilen belgeler cihazımızda düzenli bir şekilde saklanıyor ve bu belgelere gerektiği durumlarda uygulama üzerinden kolayca erişim sağlanabiliyor. Evernote Scannable'ın öne çıkan bir diğer özelliği ise şayet kartvizit çektiysek bu kartvizitteki bilgilerden yola çıkarak kişi bilgilerini otomatik olarak LinkedIn'den çekmesi.

Uygulamayı kullanarak taradığımız belgeleri e-posta, mesaj veya diğer kanallar üzerinden başkalarıyla paylaşabiliyoruz. Hatta aynı anda birkaç belge paylaşmak da mümkün kılınmış. Açıkçası bu özellik çoklu belge gönderim işlemleri esnasında büyük oranda vakit tasarrufu sağlıyor.

YORUMLAR