Everpix 1.3 (ios)

Everpix

1.3
Everpix
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Everpix ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz bir mobil duvar kağıdı uygulamasıdır

Everpix mobil cihazınızı kişiselleştirebilmeniz için size yüksek kaliteli iPhone duvar kağıtları ve iPad duvar kağıtları sunan başarılı bir mobil duvar kağıdı uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan Everpix içerisinde binlerce farklı duvar kağıdı seçeneğine yer veriliyor. Yüksek çözünürlüğe sahip bu duvar kağıtlarını kullanarak mobil cihazınıza farklı bir görünüm kazandırabilir ve dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz.

Everpix içerisinde duvar kağıtları 14 farklı kategori altında toplanmakta. Bu duvar kağıtlarına göz atarken dilediklerinizi favorilerinize ekleyebiliyorsunuz ve sonradan bu duvar kağıtlarına kolayca erişebiliyorsunuz. Dilerseniz duvar kağıtlarının ekranınızda nasıl görüneceğini önizlemelerden faydalanarak öğrenebiliyorsunuz.

Retina ekranlarla uyumlu olarak tasarlanmış sayısız duvar kağıdını bir araya toplayan Everpix, iOS'un en başarılı duvar kağıdı uygulamaları arasında.

YORUMLAR