F-Bomb Skate

F-Bomb Skate
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

F-Bomb Skate mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kaykay oyunudur

F-Bomb Skate eğer kaykay yapmayı seviyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil kaykay oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir oyun olan F-Bomb Skate'de oyuncular yokuş aşağı kaymakta olan bir kaykaycının yerine geçiyorlar. Oyunda temel amacımız ise kaykayımız sürekli yokuş aşağı yol alırken karşımıza çıkan engellere takılmamak ve akrobatik hareketler yaparak bu engelleri aşıp puan kazanmak.

F-Bomb Skate bize eskiden oynadığımız Tony Hawk's Pro Skater serisindeki oyunları hatırlatan bir yapıya sahip. Dokunmatik sisteme özel olarak tasarlanmış oyun kontrolleri ise bir hayli pratik. Oyunu tek parmağınızı kullanarak oynayabilmektesiniz. Kaykayınızla hareketlere hazırlanmak ve zıplamak için parmağınızı ekranda basılı tutup bırakmanız yeterli. Havada farklı akrobatik hareketler gerçekleştirmek için ise parmağınızı ekranda farklı yönlerde sürüklemeniz gerekiyor.

F-Bomb Skate'te zamanlama oldukça önemli. Yokuş aşağı hızla yol aldığınız için kaykayınızla doğru zamanda zıplamazsanız engellere ve arabalara çarpabiliyorsunuz. F-Bomb Skate yakaladığınız yüksek puanları arkadaşlarınızla kıyaslayabileceğiniz bir oyun.

YORUMLAR