Fake-A-Call Free 5.08 (ios)

Fake-A-Call Free

Fake-A-Call Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fake-A-Call uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan sahte çağrılar alabilir ve insanları kandırabilirsiniz.

Fake-A-Call uygulaması, beklenmedik anlarda kendilerini pek çok insandan kurtarabilecek mucize telefon aramalarını gerçeğe dönüştürmek isteyen iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış ücretsiz araçlar arasında. Temel olarak sahte çağrılar almanıza olanak tanıdığını söyleyebileceğim uygulama, böylelikle sizi yanından ayrılamadığınız insanları birinin sizi aradığı ve çağırdığı algısıyla kandırmanıza izin veriyor. Ücretsiz olarak sunulan ve oldukça kolay kullanılabilen bir arayüzle birlikte gelen uygulama işini oldukça güzel bir şekilde gerçekleştiriyor diyebilirim.

Uygulamayı kullanırken faydalanabileceğiniz temel yetenekleri kısaca listelemek gerekirse;

  • Zaman sayacı ile istenen zamanda sahte çağrı alma
  • Rehberdeki gerçek isimleri kullanabilme
  • Sesli mesaj kaydederek karşıdan konuşma alma
  • Kullanışlı çağrı ekranı
  • Arayan resmi belirleme

Uygulamanın karşı taraftan bir konuşma yayınlama özelliği sayesinde gerçekten arandığınız konusunda insanları ikna edebiliyorsunuz. İçerisinde her ne kadar hazır konuşmalar olsa da bu konuşmalar İngilizce oldukları için Türkçe olarak bir tanıdığınızın ya da kendinizin sesini de kolayca kaydederek sahte çağrılar esnasında çevrenizdekilerin uygun bir konuşma duymasını sağlayabiliyorsunuz.

Fake-A-Call'un çalışması esnasında herhangi bir sorun ya da hatayla karşılaşmak mümkün olmadığı için tüm sahte gelen çağrıları sorunsuzca yanıtlayabileceğinizi söyleyebilirim. Reklam içermemesi ve internet bağlantısı gerektirmemesi de uygulamanın hoşuma giden özellikleri arasında yer alıyor.

YORUMLAR