Procreate

Procreate

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 6,372
  • DOSYA BOYUTU 325.1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Savage Interactive Pty Ltd

Procreate mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir çizim ve boyama uygulamasıdır

Procreate eğer çizim ile uğraşıyorsanız kullanabileceğiniz en başarılı çizim araçları arasında yer alan bir mobil uygulama.

iOS işletim sistemini kullanan iPad tabletlere özel olarak geliştirilmiş bir çizim uygulaması olan Procreate temel olarak bir sanatçının veya tasarımcının hazırlayacağı çizimler için ihtiyaç duyabileceği hemen hemen bütün araçları bir araya toplayan, dokunmatik ekranlardan faydalanarak çizim yapabilme imkanı veren bir uygulama. Procreate kullanıcıları tabletleri üzerinde 2 boyutlu karakalem çizimleri yapabilecekleri gibi detaylı ve zengin renkli çizimler de yapabiliyorlar.

Procreate içerisinde 128 farklı fırça türü yer alıyor. Uygulamanın altyapısını ise iOS işletim sistemine özel olan 64 bitlik Silica motoru oluşturmakta. iPad Pro ve Apple Pencil için optimize edilmiş uygulama 64 bit renk desteğiyle benzerlerinden bir adım öteye gidiyor. iPad Pro'da 16K'ya 4K tuval çözünürlüğünü destekleyen uygulama 250 seviye geri alma ve ileri alma imkanı vermekte. Otomatik kayıt özelliği, çift kaplamalı fırça sistemi, fırçaları özelleştirebilme ve kendi fırçalarınızı yaratabilme imkanı, Türkçe desteği uygulamanın diğer özellikleri arasında.